Jak důležité jsou ve vašem životě potěšení, sex a vášeň?

Jak otevřeně můžete sdílet svou sexualitu se svým partnerem?

----------------------------------------------
Kurz INTENZIVNĚJŠÍ POTĚŠENÍ pro páry vám přináší božské zážitky ze sexu a PROPOJÍ vás ve vztahu, který je svobodný a je postaven na bezpodmínečné lásce. V otevřené, syrové, upřímné nadrženosti existuje příležitost vytvořit si větší radost v každodenním životě. Sexuální energie je hnací silou, která poskytuje inspiraci, motivaci a spokojenost po celý život.Kurz INTENZIVNĚJŠÍ POTĚŠENÍ pro páry je kombinací cvičení z klasické a neo tantry, taoismu, mentálního tréninku a sexuálních těl. Je to kurz, který můžete dělat svým vlastním tempem, s bloky cvičení, které můžete sestavit společně do tantrického rande, které odpovídá vaší náladě na večer.


Na konci je také několik dalších epizod pro ty z vás, kteří jsou trochu výstřední.


Kupte si dnes INTENZIVNĚJŠÍ POTĚŠENÍ pro páry a překvapte svého partnera dárkem, který je romantický i vzrušující. Kurz lze snadno sledovat s jasným popisem každého cvičení, řízenými meditacemi, seznamy spotify a je vkusně předveden krásnými videi.

OBSAH KURZU


  NEŽ ZAČNEME
Available in days
days after you enroll
  VYTVOŘTE SI SVÉ TANTRICKÉ RANDE
Available in days
days after you enroll
  KOMUNIKAČNÍ CVIČENÍ
Available in days
days after you enroll
  ZÁKLADNÍ CVIČENÍ
Available in days
days after you enroll
  ODPOČINKOVÁ CVIČENÍ
Available in days
days after you enroll
  ENERGIZUJÍCÍ CVIČENÍ
Available in days
days after you enroll
  SEXUÁLNÍ CVIČENÍ
Available in days
days after you enroll

Ahoj, já jsem LINTENTO KURZ JSEM UDĚLAL SPOLEČNĚ S MÝM PARTNEREM - MARKEM STEHLIKEM A SVĚTOVÝM TANTRICKÝM VIDEO FOTOGRAFEM - GONÇALO LUZ. Pracuji jako tantra terapeut a ve své práci koučuji muže, ženy i páry prostřednictvím jejich sexuálních probuzení. Pracuji se skupinami, velkými událostmi a individuálními sezeními a věřím, že láska a sexualita jsou v životě velmi důležité. Tento kurz jsme pro vás připravili, protože jsme přesvědčeni, že lidé, kteří prožívají silnou vášeň a lásku, se cítí lépe a více si užívají život. Chci se s vámi podělit o své vlastní potěšení a nechat ho otevřít vám vaše jedinečné dary, vaše sny a vaši vášeň.

Select a pricing plan and sign up

€50

More Pleasure For Couples - Czech Language

Kompletní online kurz tantry pro páry

Přihlašte se ještě dnes do kurzu Více potěšení do partnerského vztahu